cotedzh-sip-panel-slider-2Коттедж из сэндвич панелей осб Украина

Котедж

  • SIP Панель УкраинаАвтор
  • 15.08.2013Дата
  • 100 - 150 м²Категорія

Загальна площа будинку: 122 м²
Фундамент: стрічковий залізобетонний
Кількість сендвіч панелей:
SIP панель 2500Х1250Х160(10) – 250 шт
План будинку: переглянути

Домокомплект:

Розкроєні сендвіч панелі з вибіркою
Калібрована суха дошка і брус
Комплект для збирання
Проектна документація

Ціна домокомплекту: 13900 у.о.


Досить незвичайна конструктив цього котеджу дозволяє поєднати величезний простір холу (40 м.кв) з затишними спальнями, дитячими кімнатами і додатковим госп. приміщенням. Опалювальне приміщення (для котла) розташоване в задній прибудові сіп будинку і відокремлено з метою пожежної безпеки, це дозволило зменшити ймовірність потрапляння туди дітей.

У цьому сіп будинку природне освітлення досить інтенсивне завдяки наявності великої кількості вікон. Великий хол добре освітлюється аж до заходу сонця, цьому сприяє додаткові верхні віконні отвори. Навіть якщо дерева вашого садочку закриють своєю тінню нижні великі вікна, у великому холі завжди буде світло через верхні прорізи вікон.

Наявність другого виходу дозволяє не обходити будинок, щоб потрапити на задній двір.

Над кімнатами знаходиться горище, досить містке і утеплене сіп панелями. Зручний вихід на горище можна обладнати через комірчину в холі, через задню прибудову або іншу кімнату, як вам буде зручно.

Фундамент у цього сіп котеджу стрічковий. Товщина стрічки сіп будинку на 30% тонше порівняно з фундаментом для цегляних будинків або будинків з газоблоків. Для будинків з сіп панелей не потрібно споруджувати фундамент з широким опорним плямою, що дозволяє значно заощадити. Крім цього, виходить істотна економія на стінах, так як вони не вимагають додаткового утеплення. Товщини термоізолятора всередині сіп панелі досить, щоб будинок відповідав навіть найвибагливішим європейським нормам з енергозбереження.

Дах над кімнатами має подвійне утеплення. Так як стеля кімнат виконана з сіп панелей і дах з сіп панелей (горище утеплене). Що дозволило дуже раціонально витратити кошти для спорудження сіп будинку (122 м.кв. корисної площі) і отримати максимальну енергоефективність.

На горищі досить легко обладнати припливно-витяжну вентиляцію з рекуператором. Вентиляційні повітропроводи можна буде розташувати на горищі, в такому виконанні вони не заберуть корисний простір сіп будинку і матимуть прямий доступ до кожної кімнати.

Конструктор дуже ретельно підійшов до питання зручності і практичності планування цього сіп котеджу. У поєднанні з вдалим дизайном інтер’єру і екстер’єру ваш сіп дім не раз здивує ваших гостей, і постійно буде радувати своїх мешканців комфортом і затишком.

 

Схожі теми


Це демонстраційний магазин, призначений для тестування — Замовлення не виконуються. Відхилити