Дачный домик из сип панелей ОСП УкраинаДачный домик из сип панелей Украина

Дачний будиночок

  • SIP Панель УкраїнаАвтор
  • 15.10.2010Дата
  • до 60 м²Категорія

Загальна площа будинку: 50 м²
Фундамент: буро-набивні палі 1,5 м
Кількість сендвіч панелей:
SIP панель 2500х1250х160(10) – 76 шт
План будинку: переглянути

Домокомплект:

Розкроєні сендвіч панелі з вибіркою
Калібрована суха дошка і брус
Комплект для збирання
Проектна документація

Ціна домокомплекту: 4700 у.о.


Найкращий варіант дачного будиночка за ціною, енергоефективностю та економностю. Цей будиночок симпатичний, невигадливий, має дуже просту і зручну конструкцію. У чому переваги даної конструкції? Два поверхи і обидва в повний зріст – весь внутрішній простір будинку використовується максимально. Наявність другого поверху дозволяє не тільки спостерігати з балкона і вікон гарні краєвиди, а ще дозволяє істотно заощадити.

По-перше, такий дачний будинок займає мало місця на ділянці, тим самим дозволяючи використати територію присадибної ділянки більш ефективно, наприклад, для побудови інших господарських приміщень, сараю, теплиці, лазні, басейну, альтанки і т.д.

По-друге, площа фундаменту і даху у двоповерхового будинку набагато менша ніж у одноповерхового з такою ж корисною площею, це дозволить істотно скоротити витрати на будівництво.

По-третє, для обігріву всього будинку достатньо опалення на першоу поверсі. Чому так? У будиночку з такою конструкцією дуже інтенсивно відбувається циркуляція повітря, завдяки цьому температура в усьому будинку швидко вирівнюється. Стіни будинку відмінно ізольовані, тому взимку добре зберігається тепло, а влітку – прохолода.

Ще одна особливість цієї конструкції – це використання природних фізичних процесів для підвищення комфорту проживання та економії енерговитрат на обігрів/охолодження. Взимку максимальна освітленість другого поверху додасть до температури повітря ще 3-5 градусів, а влітку, завдяки відносній закритості нижнього поверху, навіть в спеку це приміщення буде прохолодніше, так як холодне повітря важче і завжди буде внизу.

Таку конструкцію будинку можна використовувати в якості міні-офісу, так як швидкість спорудження такого сіп будинку рекордно висока, а витрати на утримання рекордно низькі.

Цікаво, що навіть коли сіп будинок ще не облицьований всередині, в ньому завжди приємно знаходиться. Теплий колір стін, природна дерев’яна текстура, аромат дерева, теплі стіни і підлога, все це і той факт, що жити можна і так, часто призводить до того, що мешканці відкладають внутрішнє облицювання. Наш зразок на території виробництва всередині не оброблений, подивіться відео нижче … сіп будинок всередині. Бажаючих запрошуємо відвідати наше виробництво, випробувати і помацати зразок нашого дачного сіп будиночка.

Схожі теми


Це демонстраційний магазин, призначений для тестування — Замовлення не виконуються. Відхилити