proizvodstvo-sip-panel-kiev-1
Висока міцність сендвіч панелей SIPPU - це здатність нести вагові та сейсмічні навантаження. Використання більш щільного пінополістиролу (пінопласту) і клею з підвищеним ступенем адгезії дало ще більший приріст міцності сіп панелям SIPPU. Використання тільки сертифікованих матеріалів дозволило нашій компанії значно стабілізувати і поліпшити характеристики сендвіч панелей SIPPU. Несуча здатність сендвіч панелей SIPPU не втрачається протягом 80 років і більше, за умови якісного монтажу і дотримання умов експлуатації. Ретельне дотримання технології та багаторівневий контроль якості на всіх етапах виробництва дозволило з упевненістю гарантувати високий рівень якості продукції, що випускає компанія SIPPU.
Плити OSB-3 мають домішки антипірену, що значно перешкоджають розгоранню полум'я, а у парі з гіпсокартоном (товщина > 9мм) забезпечують надійний захист внутріпанельного пінополістиролу на протязі 45 хв безперервного контакту з відкритим полум'ям. Ми виготовляємо сендвіч панелі з підвищеною вогнестійкістю (класс SE по міжнародній класифікації). Для цього ми використовуємо пінополістирол загасаючий з добавкою антипірену вищих ступеней, що значно уповільнює займання і горіння.
Стійкість до вологи сендвіч панелей SIPPU залежить від марки плити OSB та звісно від сумлінності виробника цих плит. Для виробництва сендвіч панелей ми використовуємо плити OSB EGGER марки 3 (вологостійкі). Виробник плит фірма EGGER сертифікована в Україні і ретельно стежить за якістю власної продукції. Наша компанія також проводить контроль якості матеріалів, що дозволяє нам впевнено давати гарантію на наші вироби для українських забудовників.
Довговічність сендвіч панелей SIPPU багато в чому залежить від якості заповнювача (пінополістиролу), плит ОСП (OSB), монтажу по канадській технології. Пінопласт (пінополістирол) - це надійний та перевірений часом матеріал. На відміну від пінополіуретану або мінеральної вати, пінополістирол не просідає з часом і зберігає свою форму десятиліттями, а за умови збереження цілісності захисних плит ОСП - понад 100 років. Довговічність сендвіч панелей значно залежить від щільності пінопласту. Для господарських і тимчасових споруд часто використовують сендвіч панелі з низькою щільністю пінополістиролу. При низькій щільності зерно пінополістиролу може значно зменшитися через 20 років, що призведе до утворення порожнин і поступового зниження термоізоляційних властивостей сендвіч панелей.
Як показала практика, в будинках з сендвіч панелей не заводяться миші з кількох причин: матеріали сендвіч панелей, а саме плита ОСП і пінопласт, не являються їжею для гризунів і не вживаються ними для створення гнізд. Зовнішні жорсткі плити ОСП захищають пінопласт від відкритого контакту з гризунами, а високий ступінь теплоізоляції сендвіч панелей не привертає увагу гризунів теплом. Якісний монтаж sip-панелей забезпечує повну ізоляцію і відсутність щілин в будинку, що створює відмінний захист від гризунів і не приваблює їх ні теплом, ні запахом.

Cендвіч панель EN-220-10

100%

Cендвіч панель KP-160-10

75%

Cендвіч панель KL-160-10

72%
  • about

ЦІНИ НА СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ

 

Матеріали сендвіч панелей SIPPU

Плити ОСП Egger®

Клей однокомпонентний Leeson®

 

Пінополістирол EPS (ПCБ-С) або Neopor®