proizvodstvo-sip-panel-kiev

Виробництво сендвіч панелей

Сендвіч панелі - це новий будівельний матеріал. Широке застосування Сендвіч панелей дозволяє швидко і економно будувати достатньо складні житлові споруди. Впровадження sip технології в Україні інтенсивно набирає обертів завдяки простоті, екологічності, надійності і довговічності цього унікального будматеріалу. Конструкції з сендвіч панелей схожі за властивостями з дерев'яними конструкціями, але відрізняються відсутністю ряду недоліків. SIP - англ. аббр. (в перекладі - структурна ізоляційна панель), що це означає? Сендвіч панель складається не з суцільного матеріалу, а з цілої структури матеріалів, пов'язаної між собою. Така структура панелі нагадує шарований пиріг або сендвіч. Кожен матеріал в структурі сендвіч панелі виконує свою функцію. Зовнішні шари сендвіч панелей виконані з вологостійкої плити OSB-3. Скорочення осб від аббр. osb (в перекладі - орієнтовано-стружкова плита або скорочено ОСП). Основна функція плит OSB-3 тримати жорстко геометрично правильну форму сендвіч панелі, захистити від зовнішнього середовища пінополістирольний наповнювач, нести на собі навантаження зовнішніх елементів оздоблення та ін. Внутрішнім елементом сендвіч панелі є наповнювач - пінополістирол (пінопласт). Наповнювач виконує роль несучої ланки панелі і функцію утеплювача. Несуча та ізоляційна здатності сендвіч панелей багато в чому залежать від товщини і якості пінополістиролу. Після склеювання (під тиском) плит ОСП з пінополістиролом виходить дуже міцна термоизоляционная панель з правильною геометричною формою. Поверхня панелей SIPPU гладка і рівна, геометрія правильна. Не допускається випуск панелей з перекосами, увігнуті чи з випинанням. Тому монтаж панелей SIPPU виконується легко, швидко і комфортно. Сендвіч панелі із ОСП та пінополістиролу використовують не тільки для спорудження приватних будинків, котеджів, складських приміщень, кафе, бань, мафів та інших споруд, але також для реконструкції будівель, споруджених по іншим технологіям (зведення другого поверху, прибудов до будівель із цегли і т.ін.). В Україні навіть є приклади спорудження 4-х поверхових будівель повністю із сендвіч панелей.


Висока міцність сендвіч панелей SIPPU - це здатність нести вагові та сейсмічні навантаження. Використання більш щільного пінополістиролу (пінопласту) і клею з підвищеним ступенем адгезії дало ще більший приріст міцності сіп панелям SIPPU. Використання тільки сертифікованих матеріалів дозволило нашій компанії значно стабілізувати і поліпшити характеристики сендвіч панелей SIPPU. Несуча здатність сендвіч панелей SIPPU не втрачається протягом 80 років і більше, за умови якісного монтажу і дотримання умов експлуатації. Ретельне дотримання технології та багаторівневий контроль якості на всіх етапах виробництва дозволило з упевненістю гарантувати високий рівень якості продукції, що випускає компанія SIPPU.
Плити OSB-3 мають домішки антипірену, що значно перешкоджають розгоранню полум'я, а у парі з гіпсокартоном (товщина > 9мм) забезпечують надійний захист внутріпанельного пінополістиролу на протязі 45 хв безперервного контакту з відкритим полум'ям. Ми виготовляємо сендвіч панелі з підвищеною вогнестійкістю (класс SE по міжнародній класифікації). Для цього ми використовуємо пінополістирол загасаючий з добавкою антипірену вищих ступеней, що значно уповільнює займання і горіння.
Стійкість до вологи сендвіч панелей SIPPU залежить від марки плити OSB та звісно від сумлінності виробника цих плит. Для виробництва сендвіч панелей ми використовуємо плити OSB EGGER марки 3 (вологостійкі). Виробник плит фірма EGGER сертифікована в Україні і ретельно стежить за якістю власної продукції. Наша компанія також проводить контроль якості матеріалів, що дозволяє нам впевнено давати гарантію на наші вироби для українських забудовників.
Довговічність сендвіч панелей SIPPU багато в чому залежить від якості заповнювача (пінополістиролу), плит ОСП (OSB), монтажу по канадській технології. Пінопласт (пінополістирол) - це надійний та перевірений часом матеріал. На відміну від пінополіуретану або мінеральної вати, пінополістирол не просідає з часом і зберігає свою форму десятиліттями, а за умови збереження цілісності захисних плит ОСП - понад 100 років. Довговічність сендвіч панелей значно залежить від щільності пінопласту. Для господарських і тимчасових споруд часто використовують сендвіч панелі з низькою щільністю пінополістиролу. При низькій щільності зерно пінополістиролу може значно зменшитися через 20 років, що призведе до утворення порожнин і поступового зниження термоізоляційних властивостей сендвіч панелей.
Як показала практика, в будинках з сендвіч панелей не заводяться миші з кількох причин: матеріали сендвіч панелей, а саме плита ОСП і пінопласт, не являються їжею для гризунів і не вживаються ними для створення гнізд. Зовнішні жорсткі плити ОСП захищають пінопласт від відкритого контакту з гризунами, а високий ступінь теплоізоляції сендвіч панелей не привертає увагу гризунів теплом. Якісний монтаж sip-панелей забезпечує повну ізоляцію і відсутність щілин в будинку, що створює відмінний захист від гризунів і не приваблює їх ні теплом, ні запахом.

Енергоефективність
сендвіч панелей SIPPU

Cендвіч панель EN-220-10

100%

Cендвіч панель KP-160-10

75%

Cендвіч панель KL-160-10

72%

Характеристики матеріалів і дані для порівняння

  • about

ЦІНИ НА СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ

 

Матеріали сендвіч панелей SIPPU

Плити ОСП Egger®

Клей однокомпонентний Leeson®

 

Пінополістирол EPS (ПCБ-С) або Neopor®

 

Це демонстраційний магазин, призначений для тестування — Замовлення не виконуються. Відхилити