vyrobnytstvo-sip-panel-kiev

Виробництво сендвіч панелей ОСП

SIP панелі з OSB - це новий будівельний матеріал. Широке застосування сіп панелей дозволяє швидко і економно будувати достатньо складні житлові споруди. Впровадження sip технології в Україні інтенсивно набирає обертів завдяки простоті, екологічності, надійності і довговічності цього унікального будматеріалу. Конструкції з сіп панелей схожі за властивостями з дерев'яними конструкціями, але відрізняються відсутністю ряду недоліків. Сіп походить від англ. аббр. sip (в перекладі - структурна ізоляційна панель), що це означає? Сіп панель складається не з суцільного матеріалу, а з цілої структури матеріалів, пов'язаної між собою. Така структура панелі нагадує шарований пиріг або сендвіч, тому сіп панелі ще називають сендвіч панелями. Кожен матеріал виконує свою функцію. Зовнішні шари сіп панелей виконані з вологостійкої плити OSB-3. Скорочення осб від аббр. osb (в перекладі - орієнтовано-стружкова плита або скорочено ОСП). Основна функція плит OSB-3 тримати жорстко геометрично правильну форму сіп панелі, захистити від зовнішнього середовища пінополістирольний наповнювач, нести на собі навантаження зовнішніх елементів оздоблення та ін. Внутрішнім елементом сіп панелі є наповнювач - пінополістирол (пінопласт). Наповнювач виконує роль несучої ланки панелі і функцію утеплювача. Несуча та ізоляційна здатності сіп панелей багато в чому залежать від товщини і якості пінополістиролу. Після склеювання (під тиском) плит ОСП з пінополістиролом виходить дуже міцна термоизоляционная панель з правильною геометричною формою. Поверхня панелей SIPPU гладка і рівна, геометрія правильна. Не допускається випуск панелей з перекосами, увігнуті чи з випинанням. Тому монтаж панелей SIPPU виконується легко, швидко і комфортно. Сендвіч панелі із ОСП та пінополістиролу використовують не тільки для спорудження "канадських" будинків, складських приміщень, кафе, бань, мафів та інших споруд, але також для реконструкції будівель, споруджених по іншим технологіям (зведення другого поверху, прибудов до будівель із цегли і т.ін.). В Україні навіть є приклади спорудження 4-х поверхових будівель повністю із сендвіч панелей.


Висока міцність сендвіч панелей SIPPU - це здатність нести вагові та сейсмічні навантаження. Використання більш щільного пінополістиролу (пінопласту) і клею з підвищеним ступенем адгезії дало ще більший приріст міцності сіп панелям SIPPU. Використання тільки сертифікованих матеріалів дозволило нашій компанії значно стабілізувати і поліпшити характеристики сендвіч панелей SIPPU. Несуча здатність сендвіч панелей SIPPU не втрачається протягом 80 років і більше, за умови якісного монтажу і дотримання умов експлуатації. Ретельне дотримання технології та багаторівневий контроль якості на всіх етапах виробництва дозволило з упевненістю гарантувати високий рівень якості продукції, що випускає компанія SIPPU.
Плити OSB-3 мають домішки антипірену, що значно перешкоджають розгоранню полум'я, а у парі з гіпсокартоном (товщина > 9мм) забезпечують надійний захист внутріпанельного пінополістиролу на протязі 45 хв безперервного контакту з відкритим полум'ям. Ми виготовляємо сендвіч панелі з підвищеною вогнестійкістю (класс SE по міжнародній класифікації). Для цього ми використовуємо пінополістирол загасаючий з добавкою антипірену вищих ступеней, що значно уповільнює займання і горіння.
Стійкість до вологи сендвіч панелей SIPPU залежить від марки плити OSB та звісно від сумлінності виробника цих плит. Для виробництва сендвіч панелей ми використовуємо плити OSB EGGER марки 3 (вологостійкі). Виробник плит фірма EGGER сертифікована в Україні і ретельно стежить за якістю власної продукції. Наша компанія також проводить контроль якості матеріалів, що дозволяє нам впевнено давати гарантію на наші вироби для українських забудовників.
Довговічність сендвіч панелей SIPPU багато в чому залежить від якості заповнювача (пінополістиролу), плит ОСП (OSB), монтажу по канадській технології. Пінопласт (пінополістирол) - це надійний та перевірений часом матеріал. На відміну від пінополіуретану або мінеральної вати, пінополістирол не просідає з часом і зберігає свою форму десятиліттями, а за умови збереження цілісності захисних плит ОСП - понад 100 років. Довговічність сендвіч панелей значно залежить від щільності пінопласту. При низькій щільності пінополістиролу його зерно значно зменшується через 20 років і починає кришиться, що веде до утворення порожнин і різкого зниження термоізоляційних властивостей сендвіч панелей.
Як показала практика, в будинках з сендвіч панелей не заводяться миші з кількох причин: матеріали сендвіч панелей, а саме плита ОСП і пінопласт, не являються їжею для гризунів і не вживаються ними для створення гнізд. Зовнішні жорсткі плити ОСП захищають пінопласт від відкритого контакту з гризунами, а високий ступінь теплоізоляції сендвіч панелей не привертає увагу гризунів теплом. Якісний монтаж sip-панелей забезпечує повну ізоляцію і відсутність щілин в будинку, що створює відмінний захист від гризунів і не приваблює їх ні теплом, ні запахом.

Енергоефективність
сендвіч панелей SIPPU

SIPPU BN-220-10

100%

SIPPU BA1-160-10

80%

SIPPU BO-160-10

72%

Характеристики матеріалів і дані для порівняння

  • about

ЦІНИ НА СІП ПАНЕЛИ

Матеріали сендвіч панелей SIPPU

Плити ОСП Egger®

Клей однокомпонентний Leeson®

 

Пінополістирол EPS 90 або Neopor®

 

Це демонстраційний магазин, призначений для тестування — Замовлення не виконуються. Відхилити