Остерігайтеся недобросовісних виробників SIP

Відмінні ознаки виробника якісних панелей

  1. Використання якісного матеріалу. Для виготовлення панелі ми використовуємо вологостійкі листи OSB з правильною геометрією від фірми EGGER, а також пінопласт з високою щільністю, що сприяє хорошій теплоізоляції, міцності і довговічності панелі в майбутніх умовах експлуатації.
  2. На нашому виробництві, для нанесення клею використовується спеціально обладнана лінія. За допомогою цього обладнання, клей на поверхні складових панелі, наноситься рівномірно в автоматичному режимі. Далі система розпорошує воду на вже нанесений клей, що необхідно згідно з технологією для якісного склеювання складових сіп панелі ОСП. Потім панель відправляється під прес. Тут ми використовуємо пневматичний прес, який притискає панелі по всій площині, що гарантує відсутність випинання листа ОСП. В іншому випадку, з’являються повітряні подушки всередині панелі, при попаданні вологи утворюється грибок, який буде руйнувати панель зсередини.
  3. Наявність спеціальної обладнаної виробничої лінії, дозволяє нам швидко випускати більший обсяг продукції, не втрачаючи при цьому якість.
  4. Наші панелі виробляє кваліфікований персонал. Це сприяє якісному виробництву панелей за стандартною технологією. Ми ретельно стежимо за тим, що б панель була рівною і не було зміщення шарів. Наш персонал повністю контролює всі процеси виробництва панелей на лінії, що б уникнути браку.
  5. Виготовлені панелі ми зберігаємо в критому складі. Таким чином, панелі не піддаються впливу вологи і зберігають свої будівельні властивості.

Важливо!
Сендвіч панелі, які були зроблені з порушенням технології, не можуть вже вважатися міцним і надійним конструктивним матеріалом для спорудження будинку. Частина панелей в конструкції будинку, виконує, роль несучого елемента, тому використання неякісних панелей зменшує термін експлуатації будинку, а в подальшому може призвести до його руйнування.

Як себе убезпечити

Найкраще, відвідати саме виробництво сіп панелей. Переконайтеся, що для виготовлення панелей є необхідне обладнання – прес і машина для нанесення клею. Перевірте якість комплектуючих матеріалів пінопласту і ОСП плити. Пінопласт низької якості складається з великих зерен і легко кришитися. Зверніть також увагу на товщину плити ОСП і її стан.

залиште відгук

Повідомлення

Ім'я

E-mail

Це демонстраційний магазин, призначений для тестування — Замовлення не виконуються. Відхилити