Монтаж домокомплекту зазвичай виконують будівельні бригади, що не входять в штат компанії-виробника сіп панелей. Такі бригади працюють на партнерських засадах. Звісно штатні бригади виконають замовлення по складанню сіп будинку якісніше, але не кожна компанія-виробник може дозволити собі тримати в штаті бригаду. Це пов’язано з потоком замовлень на будівництво. Якщо цей потік постійно переривається, компанія несе значні збитки.

Бригада по монтажу повинна проходити перевірку за рівнем володіння стандартами будівництва із сіп панелей. Якість виконання контролюється менеджером безпосередньо на будмайданчику та за відгуками замовників. Ціна монтажу варіює і залежить від бригади, складності проекту, умов розміщення. Чому не варто шукати виконавців монтажу на стороні? Репутація будівельної компанії залежить від якості виконаних робіт бригадами з якими у неї склалися тісні партнерські стосунки. У разі самостійного монтажу або використання сторонніх будівельних бригад, компанія бере відповідальність тільки за якість виготовлених сіп панелей і відповідність їх розмірам згідно проектній документації. Зверніть увагу на рекомендації (на нашому сайті) для виконання самостійного контролю за монтажем.

Бувають випадки самостійного монтажу або виконання монтажу сіп дому не кваліфікованою бригадою. В результаті, домокомплекти можуть бути зібрані без дотримання порядку монтажу, а також проігноровані вказівки проектувальника, допущені грубі помилки складання конструкції. В результаті споруда буде хиткою і не стійкою до погодних чи сейсмічних навантажень, а горе-фахівці намагатимуться перекласти провину на виробника сіп панелей. При вирішенні спірних питань із замовником, будівельна компанія повинна надіслати відповідних фахівців на будмайданчик для контролю якості виконаного монтажу. У найгіршому випадку демонтувати і монтувати сіп будинок наново буде досить важко, а для замовника дорого.