service image
Проектування

Проектування та документація для розкрою по ескізу замовника.

service image
Виготовлення

Багаторівневий контроль якості при виготовленні домокомплектів.

service image
Доставка

Доставка домокомплекту в найвіддаленіші регіони по Україні.

service image
Монтаж

Монтаж домокомплекту без внутрішнього та зовнішнього оздоблення.

Дилерам та партнерам

Будівельним компаніям та бригадам

ПРОПОНУЄМО ВИГІДНІ УМОВИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИЦТВА

Чим вирізняються панелі SIPPU?

Висока міцність сендвіч панелей SIPPU забезпечується ретельним дотриманням технології склеювання і багаторівневим контролем якості на всіх етапах виробництва. Використання більш щільного пінополістиролу (пінопласту) і клею з підвищеним ступенем адгезії дало ще більший приріст міцності в порівнянні з конкурентами. Використання тільки сертифікованих матеріалів дозволило компанії SIPPU значно стабілізувати і поліпшити характеристики випускаються сендвіч панелей. Конкуренти часто використовують менш щільний пінопласт аж до 11 кг / м³ (великі гранули, дуже легко кришиться), що значно знижує міцність і енергоефективність споруд з таких сіп панелей. Згодом пінопласт з низькою щільністю значно зменшується в розмірах, що може привести до утворення порожнин і втрати несучої здатності стін з неякісних сіп панелей. Несуча здатність сендвіч панелей SIPPU не губиться протягом 80 років і більше, за умови якісного монтажу і дотримання умов експлуатації.
Плити OSB-3 мають домішки антипірену, що значно перешкоджають розгоранню полум'я, а у парі з гіпсокартоном (товщина > 9мм) забезпечують надійний захист внутріпанельного пінополістиролу на протязі 45 хв безперервного контакту з відкритим полум'ям. Ми виготовляємо сендвіч панелі з підвищеною вогнестійкістю (класс SE по міжнародній класифікації). Для цього ми використовуємо пінополістирол загасаючий з добавкою антипірену вищих ступеней, що значно уповільнює займання і горіння.
Стійкість до вологи сендвіч панелей SIPPU залежить від марки плити OSB та звісно від сумлінності виробника цих плит. Для виробництва сендвіч панелей ми використовуємо плити OSB EGGER марки 3 (вологостійкі). Виробник плит фірма EGGER сертифікована в Україні і ретельно стежить за якістю власної продукції. Наша компанія також проводить контроль якості матеріалів, що дозволяє нам впевнено давати гарантію на наші вироби для українських забудовників.
Довговічність сендвіч панелей SIPPU багато в чому залежить від якості заповнювача (пінополістиролу), плит ОСП (OSB), монтажу по канадській технології. Пінопласт (пінополістирол) - це надійний та перевірений часом матеріал. На відміну від пінополіуретану або мінеральної вати, пінополістирол не просідає з часом і зберігає свою форму десятиліттями, а за умови збереження цілісності захисних плит ОСП - понад 100 років. Довговічність сендвіч панелей значно залежить від щільності пінопласту. При низькій щільності пінополістиролу його зерно значно зменшується через 20 років і починає кришиться, що веде до утворення порожнин і різкого зниження термоізоляційних властивостей сендвіч панелей.
Як показала практика, в будинках з сендвіч панелей не заводяться миші з кількох причин: матеріали сендвіч панелей, а саме плита ОСП і пінопласт, не являються їжею для гризунів і не вживаються ними для створення гнізд. Зовнішні жорсткі плити ОСП захищають пінопласт від відкритого контакту з гризунами, а високий ступінь теплоізоляції сендвіч панелей не привертає увагу гризунів теплом. Якісний монтаж sip-панелей забезпечує повну ізоляцію і відсутність щілин в будинку, що створює відмінний захист від гризунів і не приваблює їх ні теплом, ні запахом.