Виготовлення сіп панелей починається після отримання від замовника передоплати і підтвердження про відповідність проекту його вимогам. Матеріал для виробництва сіп панелей закуповується відповідно до специфікації підготовленої проектувальником. Сертифікати закуплених матеріалів перевіряються на відповідність заявленим характеристикам (щільність плит пінополістиролу і ОСП, відхилення геометричних розмірів і т.ін.). Виявлені відхилення фіксуються в журналі приймання матеріалів. Після контролю матеріали потрапляють в цех склейки. У цеху вони розміщуються на стартові позиції, чекаючи підготовки приміщення і обладнання до процесу склеювання. У приміщенні готується робоча температура повітря і температура клею, нагнітається компресорами повітря для управління механічними рушійними частинами, виконується очищення форсунок і запускається безперервний прогін клею по системі. Оператор і помічник займають свої робочі місця, виконують тестування автоматики. Далі плити ОСП і пінополістиролу по черзі ретельно укладають на рухомий візок, позиціонують за допомогою пристосувань, проганяють під рухомим набором форсунок. Клей наноситься рівномірно тоненькими струмочками в автоматичному режимі. Момент включення/відключення потоку клею через форсунки, контролюється оптичними датчиками і кінцевими вимикачами. Клей постійно прокачується по системі навіть при закритих форсунках, тому не відбувається його передчасне загустіння, зменшуються втрати клею, клей знаходиться в постійній готовності до нанесення.

Для активації клею використовуються дрібнодисперсні розпилювачі води, що підвищує адгезію (проникнення) клею і збільшує міцність з’єднання між поверхнями, що склеюються. Кожен шар нанесеного клею контролюється оператором. Заготовки сендвіч панелей з нанесеним клеєм послідовно збираються в стопку (нагадує шарований пиріг) і заганяються під прес для висихання. Поки клей сохне набираючись сили і всмоктуючись у матеріали, процес не зупиняється. Такий же ланцюжок дій виконується для формування іншої стопки заготовок. Наступна стопка заганяється під прес на протилежному краю лінії. Через певний час (60-30 хв, залежить від клею) готові сендвіч панелі витягують з-під пресів, перевіряють на наявність здуття або випинання, відправляють на склад. Процес повторюється для наступної партії. Продуктивність лінії 7-9 сендвіч панелей в годину, при цьому сендвіч панелі проходять багатоступінчатий контроль якості.

Для виготовлення домокомплекту сендвіч панелі проходять обробку в розкрійному цеху і цеху вибірки. У розкрійному цеху сендвіч панелі розпускають відповідно до карти розкрою і маркують згідно з проектною документацією.

Залишиться тільки виконати вибірку пінополістиролу під закладання брусу (або термовставок) і все готово.

Готові деталі домокомплекту упаковуються (на вимогу замовника), складуються і очікують подальшого транспортування на будмайданчик.